Насос для дренажу Padus MINI3-M04.14 M08-523/A-10M
На складі
Рейтинг:
На складі 25024
  • Виробник: Wilo
  • Модель: 3118615
Основні характеристики Всі характеристики
Вал: нержавеющая сталь
Гарантія: 2 года
Датчик рівня: есть
З'єднання: G 1½
З'єднувальний кабель: 10 метров
  • Корпус двигуна із нержавіючої сталі, гідравліка з композиту. Напірний патрубок G 1½ (40 мм).
  • Сучасна заміна знятих із виробництва Wilo-DrainTS40.
Основные характеристики
Вал
нержавеющая сталь
Гарантія
2 года
Датчик рівня
есть
З'єднання
G 1½
З'єднувальний кабель
Застосування
дренаж
Корпус насоса
ударопрочный поликарбонат / нерж
Країна експортер
Германия
Максимальна продуктивність
22 м³/час
Максимальний напір
14 метров
Ном. напруга
1~230 В
Ном. струм
4,7 А
Номінальна потужність
0,75 кВт
Робоча рідина
сточная вода
Робоче колесо
ударопрочный поликарбонат
Ступінь захисту
IP 68
Сферичний прохід
10 мм